Novinky a zajímavosti


Společnost Klikpojisteni.cz
nehoda

Povinné ručení - další z položek nutných pro provoz automobilu a strávení času hledáním dobré pojišťovny. Nemusí však být drahé a vůbec ne nákladné na čas. Společnost Klikpojisteni.cz vám nabízí možnost porovnání pojištění rychle a online. Jak že to funguje? Jednoduše. Navštívíte internetové stránky www.klikpojisteni.cz, tam na vás čeká formulář. Do něj zadáte požadované údaje o vašem automobilu a o vás a během chvilky si můžete prohlédnou nabídky na povinné ručení od všech českých pojišťoven. Porovnání všech nabídek je pro vás nezávazné. V případě zájmu si můžete pojištění sjednat online nebo přes telefon, kde vám zkušení operátoři pomohou a poradí s uzavřením smlouvy a dohlédnou na jeho hladký průběh. Navštivte také porovnávač pro havarijní pojištění a získejte tak to nejvýhodnější pojištění automobilu na českém trhu!

Porovnáme vám nabídky povinného ručení ze 13ti pojišťoven
porovnání povinného ručeníPovinné ručení v České republice musí mít dle zákona sjednáno každé motorové vozidlo provozované na pozemních komunikacích v ČR. Vzhledem k tomu, že obyčejná česká rodina, má v současné době průměrně 2 automobily, je úspora peněz na povinném ručení důležitou součástí rozpočtu domácnosti.

Připravili jsme pro vás službu UsporyPenez.cz, díky které si porovnáte povinné ručení od 13ti předních pojišťoven na. Vybrat si tak můžete nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo a ušetřit můžete až neuvěřitelných 9 000 korun ročně. Při vzrůstající ceně ropy jsme jediní, kdo snižuje náklady na provoz vozidla.

Již dnes si můžete na portálu UsporyPenez.cz sjednat také cestovní pojištění a v blízké budoucnosti si budete moci porovnat ceny havarijního pojištění. Snažíme se našim návštěvníkům šetřit čas i peníze.
Autoškola Olomouc
Autoškola

Začátky bývají mnohdy těžké, tak proč vyhazovat čas i peníze zbytečně? Svěřte se do rukou profesionálů, kteří Vás naučí nejen teoretické znalosti, ale především praxi. Teorie je vhodně kombinovaná tak, abyste aktuální poznatky s teorie mohli využít na hodinách jízdy. Autoškola Novotná nabízí výcvik řidičů pro všechny základní typy vozů. Od malého motocyklu až po nákladní automobil, či autobus.
Naši instruktoři mají za sebou dlouhá léta praxe a neriskujete tak zbytečné opakování u zkoušek a případné nedostatky v běžném provozu. Není důležité prostě nějak udělat zkoušky ať už na první, druhý, nebo třetí pokus. Důležité je nepochybovat o jízdě v provozu bez instruktora a počínat si vždy tak, aby nedošlo k ohrožení Vás samotných i ostatních řidičů. Autoškola Olomouc Vás připraví na běžný provoz. V ceně kurzu je i CD s testy a učebnice autoškoly. Závěrečná zkouška je taktéž v ceně kurzu.

Srovnání nejlevnějšího povinného ručení zachrání až tisíce korun
povinné ručení

Nabídka pojistných produktů se v posledních letech výrazně rozšířila a stala se velmi nepřehlednou. Této situace využívají online srovnávače, které umožňují jednoduše porovnat ceny a nabídky pojišťoven vybrat tu nejlevnější a nejvýhodnější. Nejpopulárnější službou na srovnávačích je kalkulačka povinného ručení. U povinného ručení jsou cenové rozdíly mezi totožnými nabídkami asi největší.

 

Oblíbeným srovnávačem povinného ručení je portál TopSrovnani.cz, který porovnává také havarijní pojištění, cestovního pojištění nebo penzijní připojištění. Vyřízení povinného ručení přes internet je otázkou několika minut. Klient obdrží potřebné informace a podklady emailem a druhý den odchází smlouvy poštou. Online srovnání a kalkulačky cen se stávají oblíbeným trendem, jak si pohodlně pořídit výhodné produkty a neplatit zbytečně. Článek ve spolupráci s www.TopSrovnani.cz.

Autobazar Avizo
Avizo

Pokud si plánujete koupit ojetý vůz, rozhodně byste měli vyzkoušet autobazar Avízo.cz.

Nabídka tohoto inzertního webu je vskutku rozsáhlá a zájemce si může vybírat z celé řady značek – jak běžnějších, tak i těch téměř neznámých. Počty inzerovaných aut se u vysoce rozšířených značek jako Škoda, Ford nebo Volkswagen šplhají do tisíců, ale ani značky jako Peugeot nejsou se stovkami inzerovaných automobilů pozadu. Gurmáni si potom mohou vybrat například ze značek Rolls Royce, Alfa Romeo, Audi, BMW a dalších. Výběr je tedy skutečně rozsáhlý a je z čeho vybírat. Nabídky můžete pro zjednodušené procházení filtrovat například podle nejnižší nebo nejvyšší ceny, roku výroby, druhu paliva, atp. Automobily můžete vybírat rovněž podle lokality, protože inzeráty vkládají lidé z celé republiky. Na nabídku můžete odpovědět přímo pomocí formuláře na webu a není tedy třeba ručně posílat e-mail nebo telefonovat.

 

Profesionální vybavení autoservisů
pneu

Perfektní zázemí pro různé činnosti a opravy automobilů je v dnešní době již naprostou samozřejmostí. Zvedáky na auta nebo vyvažovačky kol by neměly chybět v žádném odborném servisu nebo prakticky zařízené domácí dílně. S oblastí kol je spojeno hned několik podstatných a efektivních doplňků, které představují nejen zouvačky pneu, ale také pevné a odolné zvedáky na nákladní auta. Výjimkou však není ani často vyhledávaný hydralicky zvedák. Pokud máte v úmyslu věnovat se přezouvání automobilů na špičkové a patřičné úrovni, neměli byste zapomínat ani na kompresory. Značková a hodnotná vyvažovačka kol je někdy mnohem významnějším náčiním, než klasická pneu zouvačka. Oddávejte se snadné výměně pneumatik a provádějte přesné geometrie kol. Zprostředkujte servis i pro veliká vozidla, na které je třeba nákladní zouvačka nebo bezkonkurenční dvousloupový zvedák.

Pojištění motorových vozidel
nehoda

Pokud vlastníte automobil, určitě jste měli starosti s vyřízením pojištění. Jedná se především o povinné ručení, které je povinen majitel automobilu uzavřít dle zákona. Z tohoto pojištění jsou hrazeny škody, které majitel způsobí svým automobilem. Pokud bychom si chtěli pojistit i automobil, mluvili bychom již o havarijním pojištění. Toto však není ze zákona nutné. Je důležité podotknou, že různé typy automobilů jsou pojišťovány různě vysokou částkou. Pokud bychom se měli na toto srovnání povinného ručení podívat blíže, tak výsledná částka zahrnuje spoustu faktorů, jako například objem a výkon motoru vozidla, staří vozidla, počet měsíců bez nehody a další důležité aspekty. Dříve, přesněji do roku 2003, bylo určování výše povinného ručení relativně jednoduchou záležitostí. Brala se totiž v potaz pouze kubatura vozidla. Poté si však pojišťovny začaly určovat ceníky sami.